Side-Power SE210/250TC keulapotkuri 24V, Ø250mm
Price:
Harken 60mm Element ploki, hunsvotilla
Yksöisvarsi 270 - 365 mm
Yksöisvarsi 270 - 365 mm
We received your request for quote. We will get back to you as soon as possible.
Failure in product quote request.
https://www.nautikulma.fi/web/image/product.template/204550/image_1920?unique=1e6bfbb
We’re committed to providing prompt and effective solutions to ensure your satisfaction.
Ei myynnissä
1 people are viewing this right now
  • Tuotemerkki
  • Jännite
  • Tunnelin halkaisija
Tätä yhdistelmää ei ole olemassa.
Myyntiehdot
Toimitus: 2-3 arkipäivää (varastossa olevat tuotteet)
Tuotemerkki Sleipner
Jännite 24V
Tunnelin halkaisija 250 mm