Side-Power SE30/125S2-12IP kipinäsuojattu keulapotkuri 12V, Ø125mm
Price:
Harken 60mm Element ploki, hunsvotilla
Yksöisvarsi 270 - 365 mm
Yksöisvarsi 270 - 365 mm
We received your request for quote. We will get back to you as soon as possible.
Failure in product quote request.
https://www.nautikulma.fi/web/image/product.template/204556/image_1920?unique=433b334
Cold Cranking Amps (CCA)Value
Minimum battery CCA (DIN)200
Minimum battery CCA (SAE)380
Minimum battery CCA (EN)330
Current drawValue
Standard current draw245A
Ignition Protection ratingValue
Ignition Protection ratingISO 8846
DimensionsValue
(H) Height291mm / 4.92in
(L) Length238mm / 9.37in
(W) Width234mm / 9.21in
(ID) Internal Diameter125mm / 4.92in
(WD min.) Minimum Water Depth125mm / 4.92in
(TL min.) Minimum Tunnel Length111mm / 4.37in
(TL) Recommended Tunnel Length136mm / 5.35in
(T min.) Minimum Tunnel Wall Thickness4mm / 0.16in
(T max.) Maximum Tunnel Wall Thickness6mm / 0.24in
Electrical Data MatrixValue
Recommended fuseANL 150
MotorValue
Voltage electric motor12V DC
Power Output1.5kW / 2hp
Thrust ratingsValue
Thrust at 12V40kg / 88lbs
Thrust at 10.5V30kg / 66lbs
Ei myynnissä
  • Tuotemerkki
  • Jännite
  • Tunnelin halkaisija
Tätä yhdistelmää ei ole olemassa.
Myyntiehdot
Toimitus: 2-3 arkipäivää (varastossa olevat tuotteet)
Tuotemerkki Sleipner
Jännite 12V
Tunnelin halkaisija 125 mm