Peräpotkuritunneli ø300mm komposiittia, SE250/300, SH320, 90200i
Price:
Harken 60mm Element ploki, hunsvotilla
Yksöisvarsi 270 - 365 mm
Yksöisvarsi 270 - 365 mm
We received your request for quote. We will get back to you as soon as possible.
Failure in product quote request.
https://www.nautikulma.fi/web/image/product.template/204188/image_1920?unique=9f7c37b
Perätunneli sarja 300mm yhteensopiva potkurimallien SE250, SE300 ja SH320 kanssa.
Ei myynnissä
2 people are viewing this right now
  • Tuotemerkki
  • Tunnelin halkaisija
Tätä yhdistelmää ei ole olemassa.
Myyntiehdot
Toimitus: 2-3 arkipäivää (varastossa olevat tuotteet)
Tuotemerkki Sleipner
Tunnelin halkaisija 300 mm